İnsan Kaynakları
Cantaş A.Ş.'nin temel amacı faaliyet gösterdiği Isıtma Soğutma ve Havalandırma (HVAC) sektöründe 30 yılı aşkın süredir lider tedarikçi olmanın vermiş olduğu sorumlulukla müşterilerine daima en iyi ürünü en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda misyonumuz Mutlak Müşteri Memnuniyetidir.

Cantaş A.Ş, çalışanlarıyla birlikte müşterilerinden aldığı güven sayesinde daima bir numarayı ilke edinmiştir. Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Sadece satış aşamasında değil satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Cantaş A.Ş.'nin çalışanlarından beklentisi bu amacı kendi öz varlığı gibi benimsemeleri ve bu doğrultuda yıllardır gelen başarının üzerine yeni taşlar konulmasıdır. Çalışanlar, her ortamda Cantaş'ı temsil edecekleri için bunun bilincinde olmalı ve bu yönde hareket etmelidir. Bu amaç için şirketimiz tüm çalışanlarına en iyi imkanları sunmaktadır.

Çalışma Hayatı
Çalışanlarına Özgüven Verir

Cantaş A.Ş. de çalışmak öncelikle sektörün lider tedarikçi firmasında çalışmayı kazandırır. Bu kazanımın çalışanlarına getirdiği özgüven sayesinde kişilerin müşterilerimiz ile olan ilişkileri en üst düzeye ulaşır. Firmamız; çalışanları, tedarikçileri ve müşterileriyle birlikte geniş ve uyumlu bir ailedir.

Uluslar Arası Deneyim İmkanı Sağlar
Cantaş A.Ş, başta Avrupa olmak üzere Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu ve Uzak Doğu'dan ithal ettiği ürünlerin tüm Türkiye ve yaklaşık 20 ülkeye dağıtımını gerçekleştirir. Sektörün en büyük firmalarının ana distribütörü konumunda olan firmamız, bu sayede çalışanlarına uluslar arası deneyimler de yaşatmaktadır.

Geniş Bir Alanda Deneyim
Cantaş A.Ş, sektöründeki lider tedarikçi olması sebebiyle yan sektörlerin en büyük firmalarıyla çalışmaktadır. Bu sayede çalışanlar geniş bir müşteri portföyü ile çalışarak tüm ekonomi ile irtibatlı olurlar. Bu da çalışanların vizyonunu genişletmektedir.

KARİYER GELİŞİMİ
Cantaş A.Ş, çalışanlarının bilgi birikiminin artırılmasına önem vermektedir. Şirket içi ve eğitim kurumları ile bağlantılar sayesinde sürekli bir eğitim süreci verilmektedir. Çalışanlar, kariyerleri boyunca hem işleri hem de kişisel gelişimleri üzerine bir çok eğitim alırlar. Cantaş çalışanlarına, eğitimlerin haricinde Yurtiçi ve Yurtdışı fuarlara katılım imkanı, tedarikçisi oldukları firmaların kendi eğitimleri gibi bir çok sektörel alanda da eğitim olanağı sağlanmaktadır.

LOKASYONLARIMIZ

Merkez Ofis
Adres: Kore Şehitleri Cd. No:53 Zincirlikuyu Şişli - İstanbul
Telefon: +90 (212) 910 10 00
Faks: +90 (212) 225 81 11
Eposta: info@cantas.com

Gebze Fabrika
Adres: Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Osman Gazi Cad. No:1 41400 Gebze / KOCAELİ
Telefon: +90 (262) 751 46 06
Faks: +90 (262) 751 29 99
Eposta: info@cantassogutma.com

BİZE KATILIN
Sizler de Türkiye'nin en büyük ve lider tedarikçisi olan Cantaş A.Ş.'nin genç ve dinamik kadrosu arasında yer almak istiyorsanız bize ulaşın.
ik@cantassogutma.com